Tüm Seçkiler

Toplam 7 Kayıt

EDUCCON 2017

EDUCCON 2017 Eğitim Konferansı başarıyla gerçekleştirildi. Katılımcılara teşekkür ediyoruz.

24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle MEB ile Yapılan İşbirliği Kapsamındaki Paylaşım Toplantıları

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü’nün 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında Eğitim Fakülteleri ile İşbirliği yapması çerçevesinde farklı illerden mesleki çalışmalarıyla öne çıkan Öğretmenler 23 Kasım 2017 günü Fakültemize bir ziyaret gerçekleştirdiler. Gaziantep, Mardin ve Konya illerimizden gelen Nesibe Gerek, Pervin Göksu Aydın ve Naciye Sarı isimli Öğretmenler Sınıf Eğitimi, Okul […]

24 Kasım Öğretmenler Günü Konferansı

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlemiş olduğumuz “Yapabilirsin” başlıklı Konferansımız 22 Kasım 2017 Çarşamba günü  Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAUM)’inde gerçekleştirildi. Etkinliğin gerçekleştirilmesindeki değerli katkılarından dolayı Ankara Üniversitesi Kadın Platformu Koordinatörlüğü’ne, ANGİKAD Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği’ne teşekkür ederiz.  

YÖK Üstün Başarı Ödülü

Emekli öğretim üyemiz Prof. Dr. Tevhide KARGIN danışmanlığında Dr. Ahmet BİLDİREN’in “Proje Temelli Yaklaşıma Dayalı Erken Müdahale Programının Üstün Yetenekli Çocukların Problem Çözme Becerisine Etkisi” başlıklı doktora tezi Sosyal ve Beşeri Bilimler Kategorisinde YÖK Üstün Başarı Ödülü‘ne layık görülmüştür. Bu önemli başarıdan dolayı hocamızı ve doktora öğrencisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.      

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni

Fakültemiz 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 22 Haziran 2017 tarihinde Tandoğan Yerleşkesi Güneş Meydan’ında gerçekleştirildi. Mezunlarımıza bundan sonraki yaşantılarında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz. Mezuniyet fotoğrafları için tıklayınız.