Tüm Seçkiler

Gösterilen Kayıt : 110 Toplam Kayıt : 13

Prof. Dr. Tevhide Kargın Emeklilik Töreni

Özel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tevhide Kargın için 2 Haziran 2017 tarihinde Fakültemiz Hasan Ali Yücel Salonu’nda emeklilik töreni düzenlendi. Hocamıza Fakültemize vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu bir emeklilik yaşantısı dileriz. Fotoğraflar için tıklayınız.

“Transforming Education Through Theory-based Technology Integration” başlıklı seminer

Arkansas Tech Üniversitesi College of Education  Curriculum and Instruction Bölümü öğretim üyelerinden Dr. Rebecca Callaway ve Dr. Mohamed Ibrahim tarafından 11 Mayıs 2017 Perşembe günü “Transforming Education Through Theory-based Technology Integration” başlıklı seminer Fakültemizde gerçekleştirilmiştir. Seminere katılan konuşmacılarımız başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz.Seminer fotoğrafları için tıklayınız.

Prof. Dr. F. Dilek Gözütok’un Emeklilik Töreni

Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr.F. Dilek Gözütok için 16 Mart 2017 tarihinde Fakültemiz Hasan Ali Yücel Salonu’nda emeklilik töreni düzenlendi. Hocamıza Fakültemize vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu bir emeklilik yaşantısı dileriz. Fotoğraflar için tıklayınız.

Atatürk Döneminde Toplumsal Dönüşüm ve Kadın

“Atatürk Döneminde Toplumsal Dönüşüm ve Kadın” Konulu Konferansımız 15 Mart 2017 Çarşamba günü çok kalabalık bir dinleyici katımıyla gerçekleştirildi. Konferansa katılan konuşmacımız başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Konferans fotoğrafı için tıklayınız.

Eğitimde Nitelik Sorunu ve Öneriler

Fakültemizin 52. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Eğitimde Nitelik Sorunu ve Öneriler” konulu panelimiz 3 Mart 2017 Cuma günü ATAUM Salonu’nda kalabalık bir dinleyici katılımıyla gerçekleştirildi. Panel katılımcılarına ve konuklarımıza teşekkür ederiz. Panel Fotoğrafları için tıklayınız.

Çocuk Hakları Bağlamında Aile Temelli Bakım Modelleri

Koruyucu Aile, Evlat Edinme Derneği (KOREV) ile işbirliği içinde düzenlemiş olduğumuz “Çocuk Hakları Bağlamında Aile Temelli Bakım Modelleri” adlı panelimiz 22 Şubat 2017 Çarşamba günü Fakültemizde kalabalık bir dinleyici katılımıyla gerçekleştirildi. Panel katılımcılarına ve konuklarımıza teşekkür ederiz. Panel fotoğrafları için tıklayınız.  

Prof. Dr. Nizamettin KOÇ’un Emeklilik Töreni

Önceki dekanlarımızdan ve Eğitim Bilimleri Bölümü Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr.Nizamettin Koç için 15 Aralık 2016 tarihinde Fakültemiz Hasan Ali Yücel Salonu’nda emeklilik töreni düzenlendi. Hocamıza Fakültemize vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu bir emeklilik yaşantısı dileriz. Tören fotoğrafları için tıklayınız.

Dünyada ve Türkiye’de STEM Eğitimi

Panelimiz 19 Aralık 2016 Pazartesi günü çok kalabalık bir dinleyici katımıyla gerçekleştirildi. Panele katılan konuşmacılarımız başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Panel fotoğrafları için tıklayınız.