''Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır…'' M. Kemal ATATÜRK

Etkinlikler

Seçkiler

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni

Fakültemiz 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 22 Haziran 2017 tarihinde Tandoğan Yerleşkesi Güneş Meydan’ında gerçekleştirildi. Mezunlarımıza bundan sonraki yaşantılarında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz. Mezuniyet fotoğrafları için tıklayınız.

Prof. Dr. Emine Gül KAPÇI’nın Emeklilik Yemeği

Fakültemiz Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emine Gül KAPÇI için 4 Temmuz 2017 tarihinde emeklilik yemeği düzenlendi. Hocamıza, Fakültemize vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu bir emeklilik yaşantısı dileriz.

Duyurular

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Prograım Öğretmenlik Sertifikası Belgelerinin Teslimi

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı’nı final ve bütünleme sınavları sonucunda tamamlayarak “Öğretmenlik Sertifikası” belgesi almaya hak kazanan katılımcılarımızın belgeleri, Fakültemiz Öğrenci İşleri Birimi’nden 19.07.2017 Çarşamba günü saat 10:30’dan sonra, belge almaya hak kazanın kendisi veya noter onaylı vekiline teslim edilmeye başlanacaktır.