''Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır…'' M. Kemal ATATÜRK

Etkinlikler

Seçkiler

Prof. Dr. F. Dilek Gözütok’un Emeklilik Töreni

Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr.F. Dilek Gözütok için 16 Mart 2017 tarihinde Fakültemiz Hasan Ali Yücel Salonu’nda emeklilik töreni düzenlendi. Hocamıza Fakültemize vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu bir emeklilik yaşantısı dileriz. Fotoğraflar için tıklayınız.

Atatürk Döneminde Toplumsal Dönüşüm ve Kadın

“Atatürk Döneminde Toplumsal Dönüşüm ve Kadın” Konulu Konferansımız 15 Mart 2017 Çarşamba günü çok kalabalık bir dinleyici katımıyla gerçekleştirildi. Konferansa katılan konuşmacımız başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Konferans fotoğrafı için tıklayınız.

Duyurular

2016-2017 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Ders Ertelemesi

2016-2017 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı’nda 27.03.2017 Pazartesi günü Yrd. Doç. Dr. Elif ARICA AKKÖK tarafından yürütülmesi planlanan “Özel Öğretim Yöntemleri” dersi öğretim üyesinin sağlık problemleri nedeniyle daha sonra telafi yapılmak üzere ertelenmiştir.